Novostavby moderných radových domov

v Kotešovej, časti Podlúčie Zelená alej Podlúčie

PONÚKAME

na predaj 5 novopostavených rodinných domov

v Kotešovej, v tichej a prírodou obklopenej časti Podlúčie. Rodinné domy sú dvojpodlažné, s terasou, záhradou, prístreškom a spevnenou plochou pre automobily. Domy budú napojené na verejný vodovod, kanalizáciu a optiku. Domy sú situované na slnečnom pozemku s orientáciou terasy na juhozápadnú stranu. Tri rodinné domy sú TYPU 1 a dva domy sú TYPU 2 .  

Začiatok výstavby / september 2020

dokončenie je plánované na júl / august 2022. Domy sa predávajú ako holodom v stave: napojenie na siete, zhotovená fasáda, podlahové teplovodné vykurovanie s elektrokotlom, potery, vnútorné omietky, sadrokartóny, komín s prípravou pre inštaláciu krbu. V cene je započítané oplotenie, a hrubé terénne úpravy. Dokončenie na kľúč možné po dohode. Domy budú napojené na inžinierske siete: elektrika, verejný vodovod, kanalizácia, optika. Ceny domov v stave hrubej stavby sú od 145 000 € v závislosti od veľkosti pozemku.

TYP 1

Prízemie slúži ako denná zóna, ktorá sa člení na zádverie s prístupom do kúpeľne, technickej miestnosti a obývacej izby. Z obývacej izby vstupujeme do kuchyne, na terasu, do záhrady a jednoramenným schodiskom na druhé podlažie. Z kuchyne je prístupná špajza. Na 2 NP je chodba, 2 izby, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. Úžitková plocha rodinného domu je 118,7 m2, obytná plocha 76,28 m2. Pozemok pri dome typu 1 má výmeru 302, 349 a 377 m2. K pozemku ďalej prináleží podiel na prístupovej ceste vo výmere 47,2 m2. Prístupová komunikácia je osvetlená.

TYP 2

 Prízemie slúži ako denná zóna, ktorá sa člení na zádverie s prístupom do kúpeľne, technickej miestnosti a obývacej izby. Z obývacej izby vstupujeme do kuchyne, na terasu, do záhrady a jednoramenným schodiskom na druhé podlažie. Z kuchyne je prístupná špajza. Na 2 NP je chodba, 2 izby, spálňa, kúpeľňa a samostatné WC. Úžitková plocha rodinného domu je 118,5 m2. Obytná plocha domu 76 m2. Pozemok pri dome typu 2 má výmeru 304 a 341 m2. K pozemku ďalej prináleží podiel na prístupovej ceste vo výmere 47,2 m2. Prístupová komunikácia je osvetlená.

Vizualizácie

Z realizácie

predaj domov realizuje realitná kancelária Reality Alpia, tel: 0948 353 500,
0905 523 379, mail: info@byvanievosvojom.sk

Scroll to Top